Hełm

None

Nasza firma wykonywała remont mieszkania w miejscowości Józefów koło Błonia. Osiedle Wolica to stosunkowo nowy kompleks oferujący mieszkania na sprzedaż. Wykonaliśmy prace związane z przygotowaniem zakupionego mieszkania tak, by można było w nim zamieszkać.

Remont sypialni salonu i kuchni

Kuchnia połączona jest z salonem. Prace jakie zostały wykonane w tym zleceniu to malowanie pomieszczeń na kolory wybrane przez zleceniodawcę, a sufity na biało bez odcięcia białym paskiem. W kuchni podobnie jak w holu zostały położone płytki (terakota). Salon ma położone panele, dlatego łączenie terakoty i paneli zostało zamaskowane listwą podłogową. Przy ścianach zostały zamontowane listwy przyścienne w kolorze paneli. W kuchni na ścianie również położyliśmy kafelki, by pokryć przestrzeń między szafkami. W tej realizacji wykonaliśmy jedynie uzupełnienie w tynkach gipsowych zrealizowanych przez developera - nie wykonywaliśmy gładzi. Do naszych zadań należało obrobienie otworów drzwiowych, czy też montaż drzwi i ościeżnic, oraz parapetów.

Remont - wykończenie łazienki. Glazury i terakota z białym montażem i hydrauliką.

Wykończyliśmy kompleksowo łazienkę, wraz z koniecznymi pracami hydraulicznymi i białym montażem. Montaż wanny na specjalnej piance przeznaczonej do zabudowy (zakupionej przez zleceniodawcę), oraz dodatkowe wymurowanie wanny. Odpowiadaliśmy za ułożenie glazury i terakoty (montaż kafelków / płytek). W całym mieszkaniu przeprowadziliśmy montaż elektrycznych gniazdek, oraz oświetlenia. Łazienka została poddana drobnym pracom hydraulicznym - przeniesieniu grzejnika na drugą ścianę oraz rur pod baterie. Wykonywaliśmy również montaż lustra łazienkowego w specjalnie pozostawionym otworze w glazurze.