Hełm

None

Powierzonym nam zadaniem było wykończenie domu jednorodzinnego. W skład prac wchodziło m.in. układanie paneli podłogowych wraz z listwowaniem, glazury, malowanie dwukrotne ścian i sufitów, nakładanie gładzi gipsowych w całym domu. Poddasze wykonane w technologi suchej zabudowySufity podwieszane, oraz zabudowy prostolinijne. Ścianki działowe z wygłuszeniem wełną mineralną.

Adaptacja poddasza, to nie tylko zapewnienie dodatkowej przestrzeni w domuProfesjonalnie ocieplone poddasze gwarantuje nam również wymierne korzyści w postaci zaoszczędzonych pieniędzy na ogrzewaniu. Dobór odpowiednich materiałów i ich staranny montaż sprawią, iż ciepło nie będzie już "uciekało" z naszego domu przez dach. Taki efekt osiągniemy dzięki solidnie wykonanej pracy.

Przed zakupem materiałów ociepleniowych warto skontaktować się z nami. Chętne doradzamy naszym klientom.  Nasza firma wykonała już kilkadziesiąt kompleksowych ociepleń poddaszy, w tym w miejscowości Nowy Dwór Mazowiecki. Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty. Oferujemy wykonanie darmowej wyceny i spotkania z klientem. Skorzystaj z usług remontu i wykończeń domu.