Hełm

None

"Osiedle przy pałacu” w miejscowości Błonie Pass po raz kolejny stało się miejscem wykonywanych przez nas usług wykończeń wnętrz. Prace dotyczyły nałożenia gładzi gipsowych, jak również licznych prac związanych z zabudowami z karton gipsu. W skład zabudów wchodziło między innymi stworzenie zabudowy geberitu z półkami i podświetleniami, podwieszenia z GK, do których podłączono podświetlenie z taśm LED. Efekty widać na zdjęciach w galerii poniżej artykułu. Oświetlenie w sypialni skierowane zostało na ścianę, zaś w pokoju dziennym połączonym z aneksem kuchennym na sufit. Pomieszczenia te zostały oddzielone wykonanym z karton-gipsu barkiem.

W świadczonej przez nas usłudze zostałyrównież wykonane montaże oświetlenia połączone z wykonaniem drobnych zmian w instalacji elektrycznej, ułożenie glazury i terakoty w holu, łazience oraz aneksie kuchennym. Podłogi w sypialni i salonie zostały wyłożone panelami

Ściany zostały pomalowane w wybranych przez inwestora kolorach, zaś sufity i podwieszenia na biało. Wykonano również usługę białego montażu, oraz montażu drzwi. Kolejnm zleceniem była adaptacja poddasza w miejscowości Błonie, którą opiszemy wkrótce.