Hełm

None

sucha zabudowa terakota wykonczenia wnetrz I 2013 Jesteśmy firmą remontowo budowlaną działającą na terenie mazowsza w obszarze: 

Serock, Legionowo, Nowy Dwór Maz., Płońsk, Płock, Wyszogród, Gostynin, Kutno, Łowicz, Żyrardów, Grójec, Łomianki, Babice.

Nasze zlecenia wykonywaliśmy już dla takich miast jak:  

Grodzisk Mazowiecki, Błonie, Jabłonna, Chotomów.

Każdy klient może liczyc na indywidualne podejście i kompleksową obsługę. Nawet, jeśli bezpośrednio nie zajmujemy się daną działalnością (np. kominki) współpracujemy z wieloma sprawdzonymi i solidnymi firmami, które możemy polecić. Nie jesteśmy pośrednikami, tylko firmą świadczącą usługi remontowo budowlane.

Darmowa wycena i spotkanie z klientem

Wycenę wstępną przeprowadzamy przygotowując dla klienta niezobowiązującą ofertę na podstawie danych przez niego podanych. Wycena prac remontowo wukończeniowych uzależniona jest od lokalizacji klienta i wielkości zlecenia. Jesteśmy otwarci na współpracę długofalową, jak również na indywidualne zlecenia. Do każdej z prac podchodzimy indywidualnie i chętnie udzielamy darmowych porad. To oczywiście klient, lub osoba przez niego upoważniona podejmuje ewentualne decyzje związane z kierunkiem prac.

Gwarancja na wykonane prace remontowe

Każde wykonane przez nas prace wykończeń wnętrz czy remontów zlecenie objęte jest pisemną gwarancją, która uprawnia do wezwania naszej ekipy za darmo w celu naprawy ewentualnych usterek. Odpowiadamy za nasze prace i wykonujemy je z największą starannością stąd jako nieliczni dajemy klientom pisemne potwierdzenie wykonania danych prac i 12 mc okres gwarancyjny. Warto zastanowić się, czy opłaca się zlecić prace ekipie, czy firmie która takowej gwarancji nie udziela.

Zobacz przykładowe realizacje wykończeń i remontów

Przedstawiamy niektóre z realizacji wykonanych przez naszą firmę. Zachęcamy do przejrzenia załączonych w nich zdjęć. Zastrzegamy oczwywiście sobie prawa autorskie do tych fotografii i prosimy o nie kopiowanie ich do celów marketingowych. Realizacje dodatkowo są poparte krótkim słowem komentarza, by nieco lepiej przedstawić warunki w jakich przeprowadzaliśmy prace remontowe, wykończeniowe czy budowlane.

Zakres prac wykończeniowo remontowych

Zajmujemy się kompleksowymi remontami wnętrz, adaptacjami pomieszczeń pod zamieszkanie czy działalność gospodarczą. Wykonujemy prace ze związanymi z tym czynnościami jak biały montaż, układanie paneli czy terakot. Jesteśmy perfekcjonalistami dlatego świadczymy usługi związane z nakładaniem gładzi gipsowych metodą tradycyjną. Wykonujemy w ten sposób poprawki zarówno w tynkach wykonanych innymi metodami np. z agregatów. Usługa polega na ręcznym naciągnięciu od 1 do kilku warstw gładzi gipsowej i jej szlifowaniu. Wykonujemy tynki metodą suchej zabudowy - klejenie płyt gipsowo-kartonowych do ścian i ocieplamy poddasza, oraz podwieszane sufity z oświetleniem. Układamy płytki (glazury, terakoty, gres) wykonując remonty kuchni, czy łazienek.