Hełm

None

Szukasz firmy remontowej, która odnowi Twój dom, czy też mieszkanieWykończenia wnętrz to specjalność naszej firmy remontowo-budowlanej. Poznaj zakres usług, zdjęcia z przeprowadzonych realizacji i skontaktuj się z nami.

Ze względu na znaczną ilość zapytań dotyczących zakresu prac remontowych odpowiemy na najczęściej zadawane:

 • Czy wykonują Państwo wykończenia wnętrz w technologii suchej zabudowy?
  Tak. Specjalizujemy się w remontach i wykończeniach wnętrz w suchej zabudowie
  Zakres usług to m.in: 
  Montaż płyt kartonowo-gipsowych,
  Ocieplenia poddaszy,
  Adaptacje wnętrz,
  Malowaniewnętrz,
  Układanie paneli podłogowych,
  Tynki gipsowe,
  - Prace hydrauliczne,
  Tynki wapienne z agregatu,
  - i inne. 
  Świadczymy kompleksowe usługi wykończeniowo-remontowe. Działamy na terenie powiatu warszawskiego zachodniego i okolicznych. Głównie w okolicach miejscowości: LegionowoNowy Dwór MazŁomiankiBabiceLesznoSochaczewBłonieGrodzisk Maz., NadarzynMagdalenka.
 • Kupiłem mieszkanie – czy wykonujecie gruntowne remonty mieszkań? Czy w grę wchodzą przeróbki ścian działowych? Co z gruzem powstałym wskutek prac?
  Tak, wykonujemy takie prace. Pamiętajmy jednak, iż wykonanie takich zmian wiąże się często z koniecznością uzyskania specjalnych zezwoleń. Gruz usuwamy na życzenie klienta.

Wybierając naszą ofertę otrzymujesz gwarancję najwyższej jakości prac remontowo-wykończeniowychUdzielamy gwarancji na powierzone nam prace, jak również służymy fachowymi poradami.

Wykończenia wnętrz to proces złożony, wpływający na ostateczny wygląd inwestycji. W zależności od jakości wykonania prac remontowych zależy jaki będzie efekt wysiłku włożonego w realizację projektu. Niezależnie od wielkości zlecenia na prace wykończeń wnętrz / remontów / adaptacji pomieszczeń, czy jest toremont kawalerkiodświeżenie mieszkaniawykończenia wnętrz w domu czy w dużej firmie prace wykonujemy z największą starannością. Wpływa to na to, iż większość wykończeń wnętrz zostaje nam zlecona z tzw. „polecenia” przez naszych klientów. Gwarantujemy terminowość i najwyższą jakość usług. Korzystamy z wieloletniego doświadczenia w branży. Wykonawca prac remontowo-budowlanych powinien zdawać sobie sprawę, iż wkład wkładany przez zleceniodawcę wymagał poświęcenia funduszy, jak również czasu. Jesteśmy ekipą solidną z kilkudziesięcioletnim doświadczeniem w branży. Konsultujemy się z naszymiklientami i doradzamy optymalne rozwiązania.