Hełm

None

Klejenie płyt kartonowo-gipsowych polega na ich odpowiednim montażu do powierzchni ścian bocznych. Jest to wbrew pozorom dosyć trudna czynność wymagająca nie tylko odpowiednich narzędzi i umiejętności, lecz również przygotowania ścian. Trzeba stosować się do kilku zasad m. in. spoiny łączeń płyt kartonowo-gipsowych muszą być odpowiednio przesunięte na tzw. "cegiełkę".

Przed przystąpieniem do prac należy wyliczyć i przemyśleć z jakich płyt musimy korzystać, oraz jeżeli sytuacja tego wymaga oczyścić ścianyPłyty kartonowo-gipsowe możemy podzielić na płyty o podwyższonej odporności na temperaturę, czy też na wilgoć (przeznaczone do łazienek) co dokładniej nakreślamy w innym artykule.

Montaż płyt niesie za sobą bardzo wiele korzyści. Przed ich przyklejeniem możemy wykonać instalacje, które bardzo estetycznie i łatwo ukryjemy. Wykorzystanie tej technologii ma bardzo szerokie zastosowanie w pracach remontowych, oraz w wykończeniach wnętrz nowych budynków co można zauważyć w naszej galerii zdjęć i opisach realizacji.

Korzyści płynące z wykonania remontów za pomocą płyt kartonowo-gipsowych:

  • skraca czas remontu / wykończenia wnętrz
  • rozwiązanie tańsze od prac tynkarskich
  • umożliwiają wykonanie idealnie gładkich ścian
  • są doskonałym podłożem do klejenia płytektapet, dają możliwość wykonania nietypowych zabudów - półekłuków etc. 

Udzielamy gwarancji na wszelkie prace remontowo-budowlane wykonane przez naszą firmę.