Hełm

None

Działalność firmy opieramy o profesjonalne uslugi z zakresu ociepleń poddaszy, adaptacji i wykończeń wnętrz i remontów domów i mieszkań. Nasze usługi z zakresu ociepleń poddaszy (adaptacji strychów na pomieszczenia mieszkalne) świadczymy zarówno osobom prywatnym jak i firmom. Wystawiamy faktury VAT. Wszystkie prace niezależnie od ich rozmiarów obejmujemy 12 mc gwarancją, dzięki czemu mają Państwo pewność, iż ewentualne usterki zostaną naprawione za darmo. Oczywiście wszystkie prace wykonujemy z największą starannością, stąd możemy takiej gwarancji udzielać.

Remonty dla firm, przedsiębiorstw i instytucji

Posiadamy bogatą ofertę usług dla klientów prowadzących działalność. Prace remontowe, wykończenia wnętrz kończymy wystawieniem faktur VAT, dzięki czemu firma może rozliczyć sobie taki remont. Przygotowujemy kosztorysy i umowy, stąd jesteśmy zobowiązani do dotrzymania ustalonych terminów, a o kosztach danej realizacji są Państwo poinformowani już przed rozpoczęciem prac.

Materiały remontowo budowlane

Od naszych klientów zależy jakie materiały zostaną użyte przy remoncie. Nie jesteśmy zobligowani do korzystania z materiałów żadnej z firm, stąd wybieramy je wedle jakości i doświadczenia jakie z konkretnymi wyrobami mamy. W przypadku remontów i wykończeń domów jednorodzinnych i mieszkań istnieją różne formy współpracy - rozliczenia wraz z materiałami lub bez.

Kafelki, panele preferujemy, gdy dostarcza zleceniodawca bo to on wybiera wzór i strukturę tych wyrobów. Materiały ogólnobudowlane może dostarczać klient (na co decydują się niektórzy klienci i mają do tego prawo), bądź nasza ekipa.