Hełm

None

Firma wykończenia remonty wnętrz, wykonuje usługi na terenie Błonia i okolic. Wykonywaliśmy kilka realizacji na terenie nowopowstałych inwestycii w okolicach Błonia jak:

Możecie Państwo zapoznać się z przykładowymi realizacjami jakie w tych miastach wykonywaliśmy. Doskonale znamy realizacje developerskie jak:

Remonty Błonie

Naszą firmę do Błonia dzieli dystans kilkunastu kilometrów, dlatego nie jest problemem dojazd pracowników z domu. Nie martwimy się o konieczność noclegu, czy też długich dojazdów, stąd jest to dla nas bardzo atrakcyjna lokalizacja dla inwestycji remontowych. Dojazd i wyceny w Błoniu podobnie jak w całym obszarze objętym naszymi usługami jest darmowa i niezobowiązująca. Dla firm możemy wystawiać faktury VAT. Świadczymy również usługi dla lokalnych hal produkcyjnych i magazynów, z zakresu naciągania gładzi gipsowych, układania glazury i terakoty, oraz zabudowy gipsowo kartonowych (sucha zabudowa). Wykonujemy też często prace związane z ociepleniem poddaszy w domach jednorodzinnych w miejscowości Błonie i okolicach (m.in. Bieniewice).